fbpx
MCORP
СТВОРЮЄМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ
PROJECT - REALIZATION - RESULT
MCORP
ПРОЕКТУВАННЯ
FROM IDEA TO REALITY
MCORP
ДИЗАЙН
COMFORT - ESTHETICS - ORIGINALITY
Про компанію

Будівельна компанія MCORP
від ідеї до реалізації

Проектно-будівельна компанія MCORP надає повний перелік послуг у сфері нерухомості. Починаючи від підбору ділянки, закінчуючи врученням ключів від будинку, квартири, офісу. Детальне опрацювання проекту на всіх етапах виконання робіт, сучасний підхід, злагодженість команди, прозорість відносин – є відмінною рисою нашої компанії.

Портфоліо

проекти

Будівельна фірма у Харкові MCORP спеціалізується на авторських проектах, що відображають вашу індивідуальність. Наші талановиті архітектори та дизайнери знають, як створити ідеальний простір для вас. Ми за довговічні матеріали, якісну роботу та інноваційні технології. Дивіться наші унікальні архітектурні рішення та дизайнерські проекти!

Наша спільна мета – це створення нового способу життя для наших клієнтів. Спосіб життя, який би приносив більше позитивних емоцій. Спосіб життя, який би формувало середовище, яке ми створюємо у своїх проектах. Нове та нетипове для нашої країни середовище і не важливо буде це житловий будинок, квартира чи офіс, наша компанія MCORP робить її цікавою, надихаючою та максимально комфортною для життя.

Співпрацюючи з нашою будівельною компанією Замовник набуває:

 • Консультацію спеціалістів
 • Зрозумілу послідовність дій фахівців
 • Комплексну реалізацію проектів
 • Зрозумілий бюджет
 • Якісний результат
 • Гарантійне обслуговування

наша філософія

Створення сучасного сервісу на ринку Харкова та України. Наша будівельна компанія впроваджує інноваційні та передові технології для формування нового та комфортного способу життя. Комплексний підхід дозволяє якісно та своєчасно реалізувати проекти з подальшою технічною підтримкою.

реализованные
проекты

ТАУНХАУС В СТИЛЕ КОНДОМИНИМУМ
Общая площадь 866 м2
дизайнерский ремонт квартиры харьков
КОМПАКТНАЯ КВАРТИРА в ЖК Фаворит
Площадь 70 м²
КВАРТИРА В СТИЛЕ ROY
Площадь 330 м2

НАША ФІЛОСОФІЯ

Створення сучасного сервісу на ринку Харкова та України.

 

Наша будівельна компанія Харкова впроваджує інноваційні та передові технології для формування нового та комфортного способу життя.

Комплексний підхід дозволяє якісно та своєчасно реалізувати проекти з подальшою технічною підтримкою.

реалізовані
проекти

ТАУНХАУС У СТИЛІ КОНДОМІНІМУМ
Загальна площа 866 м2
КВАРТИРА В СТИЛІ ROY
Площа 330 м2
КОМПАКТНА КВАРТИРА в ЖК Фаворит
Площа 70 м²
Проекти

Наші останні виконані проекти

Останні новини

Найкращі ідеї в
сучасній індустрії

Наша головна перевага – це комплексний підхід до виконання будь-якого завдання, навіть найменшого. Цей принцип ми використовуємо у проектуванні. Архітектура, ландшафтний дизайн та дизайн інтер’єрів – це неповний перелік того, що ми можемо вам запропонувати. Наші досвідчені дизайнери знають, як створити ідеальний простір для вас. Ми виступаємо за довговічні матеріали, якісну роботу та інноваційні технології. Насолоджуйтесь нашим унікальним архітектурним рішенням та дизайнерськими проектами! Ми спеціалізуємося на авторських проектах, які відображають вашу індивідуальність.

 

Будемо на зв'язку

Контакти

Адреса: м. Харків, вул. Нетіченська 25
Телефон: 096-180-10-10
E-mail: info@m2corp.com.ua
Графік роботи: пн-пт 9.00-18.00

Будівельна фірма «MCORP» – ваш надійний партнер

Будівельні послуги Харків сьогодні надає на найвищому рівні. З кожним роком місто змінюється за рахунок реалізації нових архітекторських проектів та впровадження інноваційних технологій. Будівництво – це справа серйозна! Тому до пошуку партнера з будівництва потрібно підходити з повною відповідальністю. Ввівши в Google запит «будівельна компанія Харків», ви побачите, що безліч організацій готові надати свої послуги. Кого ж вибрати?

Переваги співпраці з компанією MCORP

Якщо ви відвідали сайт нашої будівельної компанії, то знаходитеся в пошуку надійного професійного партнера для втілення в життя свого проекту. Ми не «кидатимемося гучними фразами» про те, що «MCORP» – найкраща у світі будівельна фірма з найкваліфікованішими працівниками та унікальними послугами. Дозвольте просто розповісти трохи про себе, а ви самі вирішуватимете, наскільки вигідною для вас буде ця співпраця.

Наша харківська будівельна компанія має офіційний сайт із візуалізованим портфоліо виконаних робіт. Воно краще за будь-які слова дозволить вам оцінити наші можливості та рівень професіоналізму.

Багаторічний досвід допоміг нам вивести ідеальний алгоритм взаємодії із замовником. Будівельна компанія «MCORP» точно знає, що вам важливо, а що може залишитися «за кадром». Ми візьмемо на себе всі складні технічні аспекти, у разі потреби допоможемо з вибором ділянки, а також проконсультуємо щодо правових питань у сфері будівництва.

Будівельна компанія «МCORP» гарантує:

 • Прозорість угоди (відповімо на питання: як працює наша будівельна компанія, ціна на всі види послуг).
 • Суворе дотримання графіків.
 • Надання звітів та кошторисів.
 • Постійний зворотний зв’язок та узгодження всіх робочих моментів.
 • Чітке та своєчасне виконання всіх поставлених завдань.
 • Висока якість робіт на всіх етапах реалізації проекту.

Найкраща приватна будівельна фірма у Харкові!

Харківська будівельно-монтажна компанія «MCORP» понад 15 років працює на українському ринку та в країнах СНД. За цей час ми реалізували безліч проектів різного профілю, починаючи від приватних об’єктів (бані, котеджі, басейни, житлові будинки) до великих промислових забудов. “МCOPR” – це не тільки монтажна, а й будівельно-оздоблювальна компанія. Надаємо ремонтні послуги, а також працюємо над інтер’єрними та ландшафтними проектами.

Будівельна компанія у Харкові «MCORP» допоможе вам втілити будь-які архітектурні та дизайнерські фантазії!